Recenze Pattex

PATTEX Repair Epoxy Universal 5 min 6ml

PATTEX Repair Epoxy Universal 5 min 6ml

Přidáno: 23. ledna 2018

• Nemožnost po prvním otevření uzavřít. Dávkování tak nepřesné (jedna složka se vytlačuje mnohem hůře), že směs netuhne apod.

Nepoužitelný produkt

PATTEX Chemoprén lepidlo na obuv 50g

Ověřený zákazník NEJBARVY Čapek Jan

Přidáno: 5. prosince 2017

Zakoupeno v NEJBARVY

Je to kvalitní lepidlo, mám to odzkoušené.

Petrm Petrm

Přidáno: 23. října 2017

• Nemá pevný, ale pružný a vláčný spoj. Díly se pak kejklou a brzy stejně odlepí.
  • Striktně jsem se držel návodu ale bylo jedno jaký jsem použil materiál - PVC, PUR, guma, dřevo - po pár pokusech jsem to přebrousil a slepil konkurencí.
  • Chemoprén mizerně lepil už za komunistů, ale zdá se že Pattex jen převzal recepturu. Lepí jako mouka s vodou. A smrdí k tomu.
  • S vteřinovkou od vietnamců za 10 korun uděláte několikanásobně více parády. Ale hlavně - bude fungovat. Protože o hezký obal nejde.
  • Hledáte-li něco, co vám dá více času než vteřinové lepidlo, neztrácejte čas jako jsem to udělal já a poohlédněte se po čemkoliv kromě Chemoprénu.

nepoužitelné

Ověřený zákazník Loctite a Teroson Ověřený zákazník

Přidáno: 20. října 2017

Zakoupeno v Loctite a Teroson

Potřeboval jsem něčím zastavit kapající radiátory. Byl mi přes internet diskusi navržen tento produkt. A zatím jsem velice spokojen. Nevím jestli to vydrží celou topnou sezonu,ale zatím drží.Všem doporučuji.

Přidáno: 19. října 2017

• Zkoušel jsem zalepit prasklinu v umyvadle. Hmota ke keramice nepřilne, takže vypadávala. Nevím, jakou jsem dělal chybu, ale na keramiku nepoužitelné.

Přidáno: 9. října 2017

• Rozhodně nedoporučuji, neslepí absolutně nic.

V žádném případě nedoporučuji, zkoušel jsem slepit několik materiálů a absolutně bez úspěchu, je to jako voda. Varuji před tímto výrobkem.

PATTEX Repair Special Plasty 30g

PATTEX Repair Special Plasty 30g

Mluno Mluno

Přidáno: 27. září 2017

• lepí
  • drží

Protože mi dochází lepidlo s originálním názvem "Patex Plastica" zakoupené v Itálii v ineteršápu před řadou let (cca před nějakými 7 lety), hledal jsem nějakou náhradu na českém trhu (pattex je značka mezinárodní, šlo tedy jen o to zjistit, pod jakým názvem se prodává). Toto lepidlo se mi totiž velmi osvědčilo.
To by tedy bylo ke koupi tohoto exempláře. Ten původní jsme kupovali na dovolené v Itálii, když se nám rozpadlo pouzdro akubloku od videokamery. No uznejte, že obrázek na lepidle (s rozpadlým dálkovým ovladačem) přesně popisuje situaci, kterou jsme řešili. Cenu jsme tehdy neřešili a ani nevim, jestli to bylo 1€ nebo 3,50€ (pravděpodobně do ekvivalentu stokoruny to bylo), vidím ale, že ani česká cena není nijak závratná.
Lepidlo zakoupené v Itálii mělo návod italsky, španělsky, portugalsky a řecky, z toho jsem těžko luštil, jestli pomazat jednu, nebo obě lepené plochy, ostatní je jasné (ovětrat, přimáčknout a posečkat na vytuhnutí). Zajímalo by mě, proč uvádí italský návod na ovětrání 2-3 minuty a ten český 5-10, jestli se v itálii počítá s větším vedrem nebo co.
Rozhodně doporučuju, co jsem s tím slepil, to až na výjimky dosud drží (ten akobluk se od té doby rozpadnul ještě třikrát, ale to je prostě dané jeho namáháním).
Chce to jen dodržet technologický postup, hlavně nevynechat to odvětrání (jak to dělají lidé co si napřečetli návod a pak se zlobí, že to nedrží). Druhou věcí je, že lepený spoj je dostatečně pevný až po několika dnech (výrobce slibuje 24 hodin, já raději nechávám, pokud můžu, alespoň týden).

PATTEX Expres Fix PL600 375g

PATTEX Expres Fix PL600 375g

Ověřený zákazník Prumex.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2017

Zakoupeno v Prumex.cz

Na lepení v domácnosti, používám několik let a lepím s ním nábytek, hračky, lišty, poličky, po zaschnutí je lehce pružný takže spoj je velmi houževnatý. Tuba mi vydrží cca rok, ke konci už je tužší konzistence ale i tak zpracuji vždy celou tubu beze zbytku.

PATTEX Chemoprén Extrém 120g

• Funguje

Vladimir Toman Vladimir Toman

Přidáno: 31. května 2017

• Cena a množství
  • Nelepí, jak se udává a už vůbec nedrží spoj. Lehce se slepená část opět odlomí.

Nedoporučuji, zbytečně vyhozené peníze!

Přidáno: 22. května 2017

• nestéká
  • prostě drží

Toto lepidlo jsem zkusil spíše náhodně, prostě ho měli v obchodě. Zatím jsem s ním lepil prasklé panty u notebooku, rozšláplá sluchátka a hroty šípů a vše opravdu fest drží. Několikrát denně namáhaný pant drží již přez rok, šípy vydrží náraz do terče i 60x a hrut stále drží, vřele doporučuji.
pvc - kov, pvc - pvc, kov - dřevo.

Přidáno: 19. května 2017

• ŽÁDNÉ PRO, VŮBEC NELEPÍ!
  • Absolutně neslepilo ani papír!!!
  • Lepidlo herkules lepí mnohem lépe než toto.

NAPROSTO NEPOUŽITELNÉ!

MegaZone MegaZone

Přidáno: 21. dubna 2017

• flexibilní
  • čiré
  • snadno aplikovatelné
  • v tubě nezasychá
  • cena vzhledem k množství astronomická

musí se to s tím umět
nanést správné množství na dostatečnou plochu
nutno dobře zafixovat a nechat vytvrdnout aspoň 24 hod
styl kydnu to tam funguje max na papír
tohle není sekundové lepidlo :-)

PATTEX Chemoprén EXTRÉM 4,5L

PATTEX Wood Standard D2 750g

Přidáno: 20. března 2017

• řešení zavírátka
  • nedrží spoje

Musím nedoporučit, všechny spoje se mi rozlepují i přes dodržení všech podmínek.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

PATTEX 100% univerzální lepidlo 100g

Ověřený zákazník Loctite a Teroson Ověřený zákazník

Přidáno: 22. ledna 2017

Zakoupeno v Loctite a Teroson

• zatím jediné lepidlo se kterým drží fimo výrobky na hladké ploše (sklo, porcelán)

perfektní výrobek

Ověřený zákazník Papermax,s.r.o. Ověřený zákazník